Субота, 18.05.2024, 20:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Блог | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Підписуйсь VK.COM
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сальненський НВК
Головна » 2017 » Листопад » 23

Освіта за кордоном не примха, а реальна необхідність

Про тенденції й перспективи сучасної освіти; про те, чого не вистачає українським вишам і чому з кожним роком студенти все більше вибирають навчання в Європі, Канаді та США, розповідає експерт з питань освіти за кордоном, керівник відділу освіти компанії Anyway Богдана Бобришева.

Чому наші студенти віддають перевагу вишам за кордоном? Чого не вистачає українській освіті, щоб скласти конкуренцію зарубіжній?

Університети та коледжі за кордоном відрізняються практичною спрямованістю. Система навчання організована у такий спосіб, щоб студент не просиджував по півдня на лекціях, а вчився самостійно, стажувався й отримував досвід роботи за фахом.

У нас же й досі практикуються застарілі методики навчання, нам не вистачає інновацій, вивчення досягнень інших країн. Українську освіта тягне назад стара матеріальна ... Читати далі »

Переглядів: 231 | Додав: Arkot | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

Опорні школи - це нова якість освіти, - міністр

Опорні школи є не просто місцем, куди довозять дітей, це нова якість української освіти. На цьому наголосила міністр освіти Лілія Гриневич під час свого виступу на форумі, присвяченому децентралізації в освітній сфері.

«Планувалося, що опорна школа стане ініціативою нових об’єднаних територіальних громад, які будуть зацікавлені в побудові якісної освіти для своїх дітей. Так, власне, і є, адже 134 з 450 опорних шкіл, що наразі функціонують в Україні, створені саме знизу, з ініціативи новоутворених громад. І тенденція порівняно з минулим роком покращується. Якщо в аналогічний період минулого року зі 135 опорних шкіл 20, тобто 15% від загальної кількості, були створені в ОТГ, то цього року вже 30% опорних шкіл функціонують саме в ОТГ. Важливо зазначити, що опорні школи – це не просто місце, куди довозять дітей, це нова якість української освіти», – розповіла Лілія Гриневич ... Читати далі »

Переглядів: 236 | Додав: Arkot | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

Гриневич обіцяє вчителям педагогічну свободу

Міністр освіти Лілія Гриневич наголошує, що новий закон «Про освіту» має кілька стрижневих ідей, серед яких педагогічна свобода вчителя та фінансова автономія шкіл. Про це вона заявила під час форуму на тему: «Децентралізація у сфері освіти», розповідаючи про імплементацію нового закону.

«По-перше, педагогічна свобода вчителя. І тут нам доведеться працювати з вчителями. Щоб усі педагоги могли самостійно розробити власні програми потрібен час. Тому для перших класів усі вчителі матимуть підвищення кваліфікації», - наголосила Гриневич.

«Наступне, фінансова автономія. Це не означає, що буде бухгалтер в кожній школі. Просто ви самі зможете побудувати оптимальну модель, наприклад, щоб один бухгалтер обслуговував кілька шкіл. Що точно має бути – кожен директор повинен знати, що робиться з йо ... Читати далі »

Переглядів: 226 | Додав: Arkot | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

Copyright MyCorp © 2024